LETECKÉ CARGO


Firma RGW Express zajišťuje přepravu a s ní spojené služby leteckých cargo zásilek ve spolupráci s partnery po celém světě. Nejdůležitější je, že máme bohaté zkušenosti, které nám dovolují nabízet letecké služby jak pro jednotlivé tak i kumulované zásilky nebo dokonce nadrozměrné zásilky. Jsme jednou z mála firem v České republice, která nabízí logistiku časově kritických zásilek (Time Critical Logistic) každému, kdo považuje čas za klíčový prvek při obchodování.

Přepravujeme zásilky do jakékoliv destinace a v jakémkoliv čase. Zákazníci nás mohou kontaktovat 24 hodin denně 7 dní v týdnu a my jsme vždy připraveni vyhovět jejich specifickým přáním a požadavkům.

Umístění kanceláří a skladů v Praze ve spojení s rychlou manipulací a celním odbavením našimi vlastními celními deklaranty dělá naši nabídku velice zajímavou. Chceme neustále zlepšovat a rozšiřovat naši nabídku, a proto trvale rozvíjíme naši mezinárodní síť.. Firma RGW Express je otevřena spolupráci s novými partnery, kteří chtějí být zastoupení na trzích střední a východní Evropy.

Dozvědět se více o logistice časově kritických zásilek »

 

Poptat

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com